تعمیرات آی مک سریع ترین زمان در محل،تلفن: 02167589 – 44243460

تعمیرات آی مک یکی از محصولات شرکت اپل به حساب می‌آید که از ویژگی‌های مخصوص با ساختار ویژه‌ای برخوردار است و از آنجایی که ساختار آن ظرافت و پیچیدگی مخصوص به خود را دارد، تعمیرات آن باید با دقت بیشتر صورت گیرد. به نوعی باید گفت تعمیرات آی مک به دانش، تجهیزات و ابزار ویژه‌ای نیاز دارد که در صورت مهیا بودن آن‌ها شرایط تعمیر به خوبی صورت خواهد گرفت.

دقت داشته باشید که تکنولوژی و ظرافت به کار رفته در آی مک یک هشدار مبنی بر این موضوع به حساب می‌آید که تعمیرات  را تنها به افرادی واگذار کنید که دانش کافی از این موضوع دارند؛ چرا که اگر چنین انتخابی نداشته باشید، تعمیرات به درستی صورت نخواهد گرفت و مشکلات جدی و بیشتری برای دستگاه پیش خواهد آمد.

تعمیرات آی مک

iMac vs بررسی مشکلات رایج برای آی مک 

آی مک که یکی از محبوب‌ترین محصولات اپل به حساب می‌آید، از کیفیت بالایی نیز برخوردار است؛ اما گاهی اوقات این دستگاه با کیفیت نیز دچار مشکلات گوناگونی می‌شود. در ادامه به بررسی مشکلات رایج آی مک خواهیم پرداخت تا با آن‌ها آشنا شوید و در صورت بروز هر یک اقدامات لازم را انجام دهید.

  • بالا نیامدن تصویر و یا OS
  • خاموشی کامل
  • خوب کار نکردن سنسور
  • بروز مشکل در پاور برد آی مک
  • تعمیر و تعویض قسمت DVD
  • نفوذ گرد و غبار به داخل گلس آی مک
  • ارتقاء هارد و رم آی مک
  • تعویض فرانت گلس آی مک
  • شکستگی فرانت گلس
  • خاموشی دستگاه به خاطر نارسایی در برد آی مک

هر یک از مشکلات نام برده شده از جمله مشکلات رایج آی مک به حساب می‌آیند که امکان دارد برای آی مک شما نیز پیش آیند. در چنین حالتی شما باید دستگاه را به یک تکنسین و نیرو متخصص نشان دهید تا مشکل در ابتدا عیب‌یابی و سپس برطرف شود.

تعمیرات آی مک اپل iMac خود را به کجا بسپاریم؟ 

اگر آی مک شما با مشکل روبرو شده، به احتمال زیاد اولین سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که تعمیرات آی مک اپل خود را به کدام تعمیرگاه و به دست کدام تکنسین بسپارید تا مشکل پیش آمده برطرف شود؟ در این راستا ما برای شما پیشنهادی داریم و آن سپردن تعمیرات آی مک به TAMIRATPC.COM است. دقت داشته باشید که تعمیرات تخصصی آی مک کار هر کسی نیست و باید طبق اصول و شرایطی انجام شود.

در TAMIRATPC.COM خدمات تخصصی در راستای تعمیرات ارائه می‌شود، چرا که متخصصین و تکنسین‌های ماهری در این مرکز مشغول به فعالیت هستند و با توجه به دانشی که دارند تعمیرات آی مک iMac شما را انجام می‌دهند. دقت داشته باشید که این مرکز خدمات تعمیرات آی مک در محل را نیز انجام می‌دهد، به گونه‌ای که شما می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید یا از طریق سایت به ثبت درخواست تعمیر بپردازید. سپس نیرو و تکنسین آموزش‌دیده‌ای به محل مورد نظر شما فرستاده می‌شود تا روند تعمیرات آی مک پیش رود.

 

انجام تعمیرات مربوط به صفحه‌نمایش iMac آی مک و مک بوک،

مشکلاتی چون شطرنجی شدن، برفکی شدن، سایه‌دار شدن، افتادن خطوط عمودی و افقی بر صفحه مانیتور، چشمک زدن صفحه مانیتور، پرش تصویر و مواردی این چنینی از جمله مواردی  به حساب می‌آیند که بسیاری از کاربران در رابطه با آن‌ها گزارش‌های بسیاری داشته‌اند؛ بنابراین باید گفت احتمال رخداد چنین مشکلاتی برای شما نیز وجود دارد.

در این شرایط به احتمال زیاد یکی از قطعاتی چون کارت گرافیک، مدارهای مانیتور، پاور و یا مین برد دچار مشکل شده‌اند که تکنسین باید نسبت به تعمیر و تعویض آن‌ها اقدام کند. توجه داشته باشید که این مشکل باید در اسرع وقت برطرف شود تا مشکل جدی‌تری پیش نیاید. از همین جهت و در این راستا TAMIRATPC.COM خدمات گوناگونی را به شما ارائه می‌دهد و این مشکلات را در کوتاه‌ترین زمان و در بهترین شرایط برطرف می‌کند.

 تعمیرات آی مک

انجام تعمیرات مربوط به هارد آی مک اپل،iMac تلفن: 02167589 – 44243460

از دیگر مشکلاتی که امکان دارد برای آی مک اپل پیش آید، می‌توان به مواردی چون کاهش سرعت هارد، محدود شدن امکان دسترسی، کاهش سرعت در جابه‌جایی فایل‌ها، انتقال اطلاعات و کندی دستگاه در زمان اجرای برنامه‌ها اشاره کرد.

در صورت بروز چنین مشکلاتی، باید اقدامات لازم در جهت عیب‌یابی هارد آی مک صورت گیرد؛ چرا که وجود مشکلات فیزیکی یا منطقی برای این قطعه، می‌تواند منجر به مشکلات نام برده شود. البته باید متذکر شد که در صورت بروز چنین مواردی، جای نگرانی نیست؛ چرا که تعمیرکاران و تکنسین‌های فعال در TAMIRATPC.COM می‌توانند به شناسایی و سپس رفع مشکل این قطعه بپردازند.

در رابطه با روند کار نیز باید گفت تعمیرکاران در ابتدا این قطعه از آی مک را از لحاظ نرم‌افزاری و سپس از لحاظ سخت‌افزاری بررسی می‌کنند تا عیب‌یابی این قطعه به درستی صورت گیرد. پس از آنکه عیب‌یابی به طور کامل انجام شد، اقداماتی چون یکپارچه‌سازی، اصلاح سطح پلاتر، بازیابی اطلاعات هارد، جراحی هارد و در آخرین مرحله تعویض هارد صورت می‌گیرد تا مشکل و ایراد پیش آمده برطرف شود.

انجام تعمیرات مربوط به کارت گرافیک آی مک و مک بوک اپل iMac

اگر کارت گرافیک دستگاه شما آسیب ببیند، در نمایش تصاویر اختلال به وجود می‌آید؛ بنابراین اگر شما تصاویر را به صورت شطرنجی یا به‌هم‌ریخته می‌بینید، احتمالا کارت گرافیک آسیب دیده است. گاهی اوقات میزان آسیب‌دیدگی این قطعه به‌قدری زیاد می‌شود که تعمیر جوابگو نخواهد بود و قطعه حتما باید تعویض شود. TAMIRATPC.COM تعمیرات قطعات آی مک را نیز انجام می‌دهد و شما می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

هزینه مربوط به تعمیرات تخصصی آی مک و مک بوک چه میزان است؟

یکی از سوال هایی که برای بسیاری از افراد پیش می‌آید، این است که هزینه تعمیرات ای مک چقدر خواهد شد؟ در رابطه با این موضوع باید گفت که امکان چنین اظهار نظری وجود نخواهد داشت؛ چرا که باید در ابتدا بررسی و عیب‌یابی‌های لازم انجام شود. پس از آنکه مشکل دستگاه مشخص شد، هزینه تعمیرات نیز تا حدودی مشخص می‌شود. توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات آی مک به هزینه قطعات این دستگاه نیز بستگی دارد، به طوری که امکان دارد مجبور شوید برای خرید یک قطعه هزینه زیادی را بپردازید؛ البته توصیه می‌شود پیش از شروع تعمیرات، با متخصصین و تکنسین‌های مرکز تعمیرات  که نام برده شد مشورت کنید تا پاسخ تمام سوال های خود را به دست آورید.

در آخر باید گفت که مرکز TAMIRATPC.COM بهترین خدمات را در بهترین شرایط به شما ارائه داده است؛ بنابراین می‌توانید در صورت بروز مشکل، دستگاه خود را به این مرکز بسپارید تا تعمیرات آی مک به بهترین شکل صورت گیرد و در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار گیرد.