اعزام تکنسین‌های متخصص،تعمیرات Wi-Fi درسریع ترین زمان درمحل،تلفن: 02167589 – 44243460

امروزه بسیاری از کارهای ما از طریق اینترنت و دنیای مربوط به آن انجام می‌شود و اصلی‌ترین کلید ما برای ورود به چنین فضایی، دستگاهی چون مودم خواهد بود. به نوعی می‌توان گفت مودم از ضروری‌ترین ابزار و لوازمی به حساب می‌آید که باید در خانه و شرکت‌ها از آن استفاده شود. حال گاهی اوقات در راستای استفاده از این دستگاه، مشکلاتی رخ می‌دهد. برای مثال سرعت اینترنت شما پایین می‌آید، برخی از چراغ‌ها خاموش می‌شوند یا چراغ قرمزی بر روی دستگاه ظاهر می‌شود. در چنین شرایطی شما باید به دنبال یک مرکز باشید تا تعمیرات مودم را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تعمیرات مودم

خدمات تعمیرات مودم شامل چه مواردی است؟

مودم‌ها در انواع گوناگونی موجود هستند. برای مثال برخی از آن‌ها جیبی، برخی سیم‌کارت خور و برخی بدون جایگاه سیم‌کارت هستند. حال باید بدانید خدماتی که برای هر یک آن‌ها صورت می‌گیرد، متفاوت خواهند بود. در ادامه به برخی از این خدمات که در راستای مودم‌های جیبی و آن‌هایی که سیم‌کارت خور نیستند، می‌پردازیم تا با آن‌ها آشنا شوید.

 • پسورد مودم را ریست کردن
 • پورت‌های شکسته و آسیب دیده را تعمیر یا تعویض کردن
 • کالیبره کردن مودم
 • تعویض و تعمیر آداپتور
 • برد پاور را تعمیر کردن

البته توصیه می‌شود در صورت برقرار نشدن اتصال شما به اینترنت، در ابتدا از شارژ بودن دستگاه مطمئن شوید و اگر مشکلی برای این بخش وجود نداشت، به پشتیبانی اینترنت خود ارتباط برقرار کنید و مشکل را با آن‌ها درمیان بگذارید. با انجام این دست از کارها امکان دارد مشکل پیش آمده برای اینترنت برطرف شود؛ اما گاهی اوقات مشکل پیش آمده برطرف نمی‌شود و شما باید به تعمیرات مودم به صورت اساسی بپردازید.

برندهای گوناگون مودم تعمیرات مودم Wi-Fi

از جمله برندهایی که می‌توانید از آن‌ها به خرید مودم بپردازید، باید به مواردی اشاره داشت. در ادامه برای شما لیستی از برندهایی که می‌توانید از آن‌ها به تهیه مودم بپردازید را می‌گوییم تا شما با آن‌ها آشنا شوید و متناسب با سلیقه و انتخاب خود یکی را تهیه کنید.

 • دی لینک (D-Link)

 • ایسوس (Asus)

 • ادیمکس (Edimax)

 • شاتل تک (Shuttle-tech)

 • تلنت (Talent)

 • کامترند (Comtrend)

 • تندا (Tenda)

 • ترندنت (Trendnet)

 • سی نت (cnet)

 • تی پی-لینک (TP-Link)

 

بررسی مشکلات Wi-Fi رایج برای مودم‌ها.

روشن نشدن چراغ‌های مودم: یکی از مشکلات رایجی که برای بسیاری از مودم‌ها پیش می‌آید، روشن نشدن چراغ‌های مودم است. این مشکل می‌تواند بنا به دلایل گوناگونی باشد. از جمله این دلایل می‌توان به مشکل آداپتور، سوختن قطعات ورودی برد، نوسانات برق و سوختن آی سی های ورودی دستگاه اشاره کرد. توجه داشته باشید که خاموش ماندن چراغ‌های مودم خبر از خرابی مودم را می‌دهند و در چنین شرایطی شما باید دستگاه خود را به مرکز تخصصی برای انجام تعمیرات مودم بسپارید.

خاموش شدن چراغ وای فای: یکی از چراغ‌هایی که بر روی مودم شما دیده می‌شود، مربوط به چراغ وای فای است. توجه داشته باشید که اگر دستگاه شما دچار مشکلاتی چون سوختن آی سی بایاس، سوختن آی سی مربوط به مودم، خالی شدن ظرفیت خازن‌های SMD و الکترولیتی شود، این چراغ خاموش می‌شود و دسترسی شما به اینترنت در چنین شرایطی قطع خواهد شد.

قرمز شدن چراغ اینترنت دستگاه و روشن نشدن آن: از دیگر مشکل‌های رایج انواع مودم‌ها می‌توان به قرمز شدن چراغ اینترنت دستگاه و روشن نشدن آن اشاره کرد. حال دلیل اصلی چنین مشکلی را می‌توان مشکل آی سی بایاس و ایرادهای نرم افزاری در نظر گرفت.

خاموش شدن چراغ ADSL دستگاه: گاهی اوقات پیش می‌آید که برخی از افراد کابل تلفن را اشتباها به پریز برق متصل می‌کنند. این موضوع می‌تواند باعث سوختگی آی سی مربوط ای دی اس ال دستگاه و همچنین تلفن شود. دلیل دیگری نیز که می‌تواند منجر به چنین مشکلی شود، سوختن آی سی بایاس است.

خاموش شدن چراغ‌های LAN دستگاه: بر روی دستگاه مودم شما، چراغ‌هایی مربوط به LAN دستگاه دیده می‌شوند. گاهی اوقات به دنبال مشکلاتی چون سوختن آی سی بایاس یا آی سی اصلی این مشکل پیش می‌آید که در چنین حالتی باید به تعمیرات مودم و برطرف کردن مشکل بپردازید تا اتصال شما به دستگاه برقرار شود.

تعمیرمودم درمحل

 

مودم ADSL چیست؟

تعمیرات Wi-Fi

ADSL یکی از انواع مدل‌های مودم به حساب می‌آید که ویژگی و کارکرد متفاوتی خواهد داشت؛ اما برای آنکه متوجه چیستی مودم ADSL شویم، باید اطلاعاتی در رابطه با مودم‌های DSL داشته باشیم و بدانیم که این مدل چگونه کار می‌کند.

در رابطه با مودم‌های DSL باید گفت چنین مودم‌هایی برای شما شرایط یک ارتباط پر سرعت را فراهم می‌کنند و شما می‌توانید در زمان استفاده از آن‌ها، از خطوط تلفن خود نیز استفاده کنید. از جمله ویژگی‌هایی این نوع از مودم می‌توان به مواردی چون سرعت بالا و عدم نیاز به سیم‌کشی اشاره کرد. همچنین باید متذکر شد که اگر شما فاصله کمی تا دستگاه باشید، سرعت بالاتری را نیز تجربه خواهید کرد. حال در رابطه با مودم ADSL نیز باید گفت این دستگاه از دو بخش تشکیل شده که یکی از این بخش‌ها مربوط به کاربران می‌شود و بخش دیگر به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مربوط است.

موضوعی که در رابطه با این مدل وجود دارد و باید مورد توجه قرار گیرد، خرابی دستگاه است. این مدل از مودم دچار مشکلات بسیاری می‌شود و از همین جهت شما را وادار به مراجعه به یک مرکز می‌کند تا تعمیرات مودم ای دی اس ال به خوبی در آنجا انجام شود. حال شاید برای شما سوال پیش آید که چگونه باید یک مرکز مناسب را برای انجام تعمیر مودم ADSL انتخاب کرد؟ در این راستا ما برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم.

TAMIRATPC.COM از جمله مراکزی به حساب می‌آید که خدمات گوناگونی را در جهت تعمیرات مودم به شما ارائه می‌دهد و شما می‌توانید به راحتی تعمیر مودم ADSL، تعمیر مودم ایرانسل، تعمیر مودم TP Link، تعمیرات تجهیزات شبکه مودم، تعمیرات مودم دی لینک و بسیاری دیگر از موارد را با خیال راحت به آن بسپارید. این مرکز از امکانات و شرایط گوناگونی برخوردار است و از آنجایی که افراد متخصصی در آن مشغول به تعمیرات مودم هستند، نباید نگرانی از این بابت داشته باشید.

تعمیرات مودم

نصب و تعمیرات مودم در محل را به ما بسپارید،

از دیگر ویژگی‌های مرکز TAMIRATPC.COM می‌توان به امکان نصب و تعمیرات مودم در محل اشاره کرد. این مرکز تعمیرات مودم به دنبال راحتی و آسایش مشتری‌های خود است، از همین جهت شرایطی را فراهم کرده که شما می‌توانید از طریق آن به خرید مودم بپردازید و متخصصین خود این شرکت آن را نصب کنند. علاوه بر خرید و نصب مودم، می‌توان به تعمیرات این دستگاه نیز اشاره کرد که توسط این مرکز در محل انجام می‌شود.

از جمله برندهایی که می‌توانید از آن استفاده کنید، باید به تاینت اشاره کرد. اگر شما قصد خرید این مدل از مودم را دارید، می‌توانید از طریق سایت فروشگاه TAMIRATPC.COM به خرید این مدل بپردازید. البته باید متذکر شد که فروش و تعمیرات مودم تاینت Tainet هر دو در این مرکز دیده می‌شوند و اگر احیانا برای مودم تاینت شما مشکلی پیش آمد، می‌توانید با مشاورین این مرکز تماس بگیرید و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

نصب و تعمیرمودم

در TAMIRATPC.COM چه خدماتی ارائه می‌شود؟،

شاید برای شما سوال پیش آید که در TAMIRATPC.COM چه خدماتی ارائه می‌شود؟ در این راستا باید گفت انواع تعمیرات مودم در این مرکز صورت می‌گیرد و شما می‌توانید انواع مودم‌ها را به دست متخصصین این مرکز بسپارید یا با آن‌ها ارتباط برقرار کنید تا برای تعمیر در محل حاضر شوند. در ادامه به برخی از خدمات این مرکز اشاره خواهیم داشت تا با آن‌ها و خدماتی که ارائه می‌شوند، آشنا شوید.

 • تعمیر مودم ایرانسل

 • تعمیر مودم همراه اول

 • تعمیرات مودم 3G و 4G و 5G

 • به‌روزرسانی مودم‌های ADSL

 • برطرف کردن مشکل روشن نشدن چراغ‌های مودم

 • تعمیرات مودم ای دی اس ال

 • عیب یابی آنتن دهی دستگاه و برطرف کردن مشکل سرعت پایین مودم

 • تعمیر مودم سوخته

 • برطرف کردن مشکل عدم اتصال اینترنت به مودم

 • تعمیرات کارت شبکه

 • برطرف کردن مشکل عدم آنتن دهی مودم سیم‌کارت خور

 • عیب یابی مودمی که چراغ‌های آن چشمک می‌زنند

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، بخشی از خدماتی به حساب می‌آیند که این مرکز در راستای تعمیرات مودم آن‌ها را ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که این موارد، تنها برخی از خدمات این تعمیرگاه به حساب می‌آیند. همچنین شما می‌توانید برای مشکلات دیگر نیز مشاوره بگیرید و با متخصصین این مرکز صحبت کنید تا بهترین تصمیم در جهت برطرف کردن مشکل گرفته شود.

 

آیا تعمیر مودم زمان بر است؟

یکی از موضوعاتی که برای بسیار از افراد اهمیت دارد، مدت زمان طول کشیدن تعمیر دستگاه است. از آنجایی که دستگاه مودم یک دستگاه ضروری به حساب می‌آید، نبود آن مشکلات بسیاری را به بار خواهد آورد؛ بنابراین اگر تعمیرات مودم در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود، شرایط بهتری پیش خواهد آمد. TAMIRATPC.COM از جمله مراکزی به حساب می‌آید که به این موضوع توجه بسیاری داشته و متخصصین در تلاش هستند که دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان عیب یابی کنند و به شما تحویل دهند.

از طرفی این مرکز خدمات در محل را نیز دارد، از همین جهت شما می‌توانید با پشتیبان و شماره‌های درج شده در سایت این صفحه ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها بخواهید که متخصصی را برای عیب یابی و تعمیر به محل مورد نظر شما بفرستند. البته توجه داشته باشید که مدت زمان تعمیر، به نوع خرابی دستگاه و مشکلی که پیش آمده نیز بستگی دارد. برای مثال گاهی اوقات مشکل با چند حرکت ساده برطرف می‌شود و دستگاه شما کار خواهد کرد، اما در برخی از مواقع نیز این چنین نیست و دستگاه شما به تعمیر اساسی نیاز دارد، به طوری که دستگاه شما باید برای چند روز در دست تعمیر قرار گیرد.

هزینه تعمیرات مودم به چه صورت تعیین می‌شود؟

بحث قیمت و هزینه تعمیرات مودم همیشه یکی از بحث‌هایی بوده است که برای مشتریان سوال های بسیاری را ایجاد کرده؛ از همین جهت بسیاری از افراد تمایل دارند که پیش از انجام تعمیرات، از هزینه آن مطلع شوند. در رابطه با این موضوع باید گفت چنین چیزی میسر نیست و نمی‌توان این موضوع را به صورت صد در صد و دقیق گفت؛ چرا که برطرف کردن هر مشکل و خرابی، هزینه مربوط به خود را دارد. از همین جهت تا عیب یابی صورت نگیرد، نمی‌توان هزینه تعمیرات مودم را به طور دقیق بیان کرد.

اما در حالت کلی می‌توان گفت TAMIRATPC.COM در برابر خدمات متنوع و با کیفیتی که ارائه می‌دهد، هزینه مناسبی را نیز دریافت می‌کند؛ بنابراین بهترین انتخاب را می‌توان همین مرکز تعمیرات مودم در نظر گرفت. این مرکز برای آنکه شما بتوانید به راحتی درخواست تعمیر خود را ثبت کنید، بخشی را به این موضوع اختصاص داده و شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، درخواست تعمیرات مودم خود را به ثبت برسانید.

دقت داشته باشید که با انجام این کار، درخواست شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی می‌شود و سپس متخصصین فعال در این مرکز با شما تماس می‌گیرند تا ادامه فرایند تعمیر صورت گیرد. همچنین باید اشاره داشت که این تعمیرگاه برای افرادی که به دنبال مرکز تعمیر مودم شرق تهران یا تعمیر مودم غرب تهران هستند نیز مناسب خواهد بود و می‌توانند با خیال راحت به ثبت درخواست بپردازند. در آخر باید متذکر شد که تعمیرات مودم خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و هزینه، روند تعمیر پیش رود و شما هر چه زودتر به دستگاه خود دسترسی پیدا کنید.

فرم درخواست تعمیرات